Pellon Ponnen suunnistuksen iltarastit klo 18

14/08/2019 (18:00 - 20:00)


Lähdöt: KESKIVIIKKOISIN KLO 18 ALKAEN.

Radat: A 5-6 km; B 3-4 km; C 2-3 km; lapsille HELPPO D-rata. Ratapituudet ovat suosituksia.

Maksut: 5 € / kerta; alle 16 v. ei maksua; Kausikortti 45 €; Emit-vuokra 2 € / kerta.

Tiedotus: Rastilippu-palvelu, suunnistusjaoston nettisivut (seuraa tämän sivun lisäksi myös keskustelupalstaa) sekä Meän Tornionlaakso -lehti (ilmestyy torstaisin).

 

SUUNNISTUSPAIKAT:
22.5.2019 Kynäsvaara
Ratamestari Mauri Huusko (mauri.huusko@pp.inet.fi, 0400-379064)

29.5.2019 Paamajoki
Ratamestari Aapomikko Matti (aapomikko@gmail.com, 0400-703742)

5.6.2019 Valkeakoskenvaara
Ratamestarit Raija ja Veijo Ekonoja (veijo.ekonoja@pp.inet.fi, 040-5088491)

12.6.2019 Kittisvaara
Ratamestari Ari Korteniemi (ari.korteniemi@gmail.com, 040-5435554)

19.6.2019 Takavaara
Ratamestari Juha Nikka (juha.nikka@pello.fi, 0400-467482)

26.6.2019 Mellajavaara
Ratamestarit Mirja ja Markku Vuopio (mirja.vuopio@luke.fi, 0400-596804, 0400-208138)

3.7.2019 Mellajavaara
Ratamestari Vesa Joona (joonave@gmail.com, 0400-471199)

10.7.2019 Orajärvi
Ratamestari Jani Harju (jani.harju@lappia.fi, 040-5862199)

17.7.2019 Lupovaara
Ratamestari Kyösti Mäkikyrö (kyostim@gmail.com, 0400-456342)

24.7.2019 Paljaankallionvaara
Ratamestari Antti Ekonoja (antti@ekonoja.net, 040-7656603)

31.7.2019 Ritavaara
Ratamestari Paavo Eero (paavo.eero@gmail.com, 0400-379062)

7.8.2019 Kynäsvaara
Ratamestari Tarmo Uusitalo (uusitalotarmo@gmail.com, 040-5209594)

14.8.2019 Naalasto
Ratamestari Mauri Huusko (mauri.huusko@pp.inet.fi, 0400-379064)

21.8.2019 Kivivaara
Ratamestari Pia Leppäniemi (pia.leppaniemi@pello.fi, 040-5691479)

28.8.2019 Lupovaara
Ratamestari Maarit ja Rauno Maunula (maunularauno@gmail.com, 050-4907905)

Lisätietoa tästä linkistä